FOTO  HŠK Zrinjski - FK Tuzla City 5:1

Stadion HŠK Zrinjski, fk tuzla city

U posljednjoj domaćoj utakmici ove natjecateljske sezone HŠK Zrinjski je na svom travnjaku dočekao momčad FK Tuzla City.

Plemići su utakmicu dočekali u sjeni izgubljene titule, dok su gosti itekako zadovoljni sezonom u kojoj su uspjeli izboriti opstanak.

Utakmica nije privukla neku veliku pozornost, pa se na stadionu pod Bijelim brijegom našlo tek oko 500 gledatelja.

HŠK Zrinjski: Soldo, Gojković, Barišić, Čirjak, Pezer, Stojkić, Filipović, Šovšić, Mandić, Mujagić, Kadušić.

FK Tuzla City: Čalaković, Efendić, Musić, Crnkić, Kojić, Stjepanović, Burić, Bevab, Hasanović, Hajrović, Ubiparip.

Na odmor se otišlo rezultatom 4:0 za domaće, a u prvom poluvremenu mrežu gostiju pogađali su: Mujagić (3. minuta) na asistenciju Filipovića, Mandić (14. minuta) na asistenciju Pezera i dva puta Filipović (23. i 34. minuta).

U drugom poluvremenu pogađali su: Mujagić (52. minuta) na asistenciju Filipović, a za goste u 79. minuti Ubipar smanjuje na 5:1 iz kaznenog udarca, što je i konačan rezultat današnje utakmice u Mostaru.