VIDEO  Tuzla City povela protiv Širokog Brijega maestralnim pogotkom s više od 40 metara

Tuzla City Široki brijeg
Sportsport.ba

U prvom susretu 26. kola Premijer lige na Tušnju su se danas od 15:30 sastali Tuzla City i Široki Brijeg. Nakon prvih 45. minuta rezultat je 1:1.

Poveli su domaći u 28. minuti, a strijelac je bio Mehanović. No, nije nogometaš Tuzla Cityja postigao običan pogodak. Ovaj će se sigurno vrtiti po brojnim medijima.

Naime, Mihael Kuprešak pogrešno predao jednu loptu na centru, ona je došla do Mehanovića koji je vidio da je vratar gostiju Tomić izašao sa svojih vrata te ga lobovao majstorskim udarcem.

Pogodak koji uistinu vrijedi pogledati i nekoliko puta.

Do poravnanja je Široki Brijeg stigao u 43. minuti. Pucao je Kuprešak, a lopta se od domaće obrane najprije odbila od vratnicu, a zatim i prešla gol liniju prije nego ju je domaći vratar uspio dohvatiti.