VIDEO NETIPIČNO OBRAĆANJE Najbolje iskorištena minuta u kampanji za Mostar
Jučerašnjim Forumom kandidata za Lokalne izbore u Mostaru, okončan je ciklus predstavljanja programa kandidata za Gradsko vijeće Grada Mostara. Posljednje "sučeljavanje" činili su predstavnici HDZ BiH, HRS-a, BH Bloka, Koalicije za Mostar 2020. te HDZ 1990.
U završnom obraćanju svojim biračima, svi kandidati su dobili jednu minutu kako bi pozvali i animirali svoje biračko tijelo. Netipično, simbolično i možda najbolje je svoju minutu iskoristio Devedesetkin Slaven Princ koji je sve prisutne pozvao na minutu šutnje za sve one koji su morali napustiti svoj voljeni grad.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore