Poraz Marina Čilića od Ive Karlovića

Marin Čilić, Marin Draganja, Marin Čilić, Borna Ćorić, Marin Čilić, rođendan, Marin Čilić, tenis, ATP Peking, Ivo Karlović, Marin Čilić, Ivan Dodig, Marin Čilić, Ivo Karlović, Marin Čilić, Zagreb Indoors, tenis, Marin Čilić, Borna Ćorić, Marin Čilić, tenis, tenis, Marin Čilić,  Masters 1000 serije , Roland Garros, tenis, tenisač, Marin Čilić, tenis, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Borna Ćorić, tenis, Marin Čilić, Marin Čilić, Borna Ćorić, Marin Čilić, tenis, ATP

Ovo je trebao biti meč dvojice ubojitih servera što je 1.set dijelom i pokazao. Prijelomni trenutak prvog seta je bio break koji pravi Karlović pri rezultatu 5:5. Na kraju set lagano odlazi na stranu 'Diva sa Šalate'.

U drugom setu potpuno druga slika. Grand Slam prvak Marin Čilić pokazuje zašto je ove godine osvojio US Open. Bez ikakvih problema, sa 2 breaka Čilić je slomio otpor Karlovića te je set osvojio rezultatom 6:2.

Treći set je bio ujednačen, igralo se gem za gem. Tako se došlo do tiebreaka u kojem je Karlović dominirao te nije dao Čiliću ni najmanju šansu da se primakne. Suvereno je Karlović držao svoj servis i uzeo tiebreak rezultatom 7:2 !

Karlović-Čilić: 7:5, 2:6,7:6