FOTO  HFC Zrinjski-KMH Beli anđeo 6:2

HFC Zrinjski, kmf beli anđeo
Na krilima nekoliko vezanih pobjeda u prethodnim kolima HFC Zrinjski je večeras na svom parketu dočekao ekipu KMF Beli anđeo iz Brčkog.

Večerašnji gosti nanijeli su Zrinjskom prvi poraz u ovoj sezoni, tako da su Plemići imali i motiv više da svladaju protivnika.

Utakmicu je došlo pogledati oko 150 navijača Zrinjskog. Plemići do vidstva dolaze u 11 minuti preko Sesara. U 18 minuti Ivanković pogođa za 2:0. U 20. minti drugi pogodak Sesara i 3:0.

Prvi dio utakmice završio je rezultatom 3:0. Na 3:1 smanjio je Novaković, a već slijedeći dva napada je 51. Prvo su gosti dali autogl, a zatim je Sesar dao svoj treći pogodak. U 36 minuti Raguž povisuje ma 6:1, a gosti odmah zatim smanjuju na 6:2.

Na kraju rezultat, 6:2  što je i najrealnije s obzirom na ono što sno večeras vidjeli.