"FRK PETOM" Igrač Rame postigao sjajan pogodak protiv Zrinjskog u Mostaru

Toni Dedić HMNK Rama
Screenshot

U 4. kolu Prve lige Federacije BiH futsaleri HMNK Rama u Mostaru su pobijedili HFC Zrinjski rezultatom 4:6.

Zanimljivo, od deset pogodaka koje su mogli vidjeti gledatelji u dvorani na Bijelom Brijegu samo je jedan pao u prvom poluvremenu. Na odmor se otišlo s minimalnom prednošću gostiju.

No, zato se u nastavku utakmice moglo vidjeti puno toga lijepoga. No, potez utakmice pripada igraču Rame Toniju Dediću.

On je naime postigao spektakularan pogodak za 0:2. U jednoj polukontri Dedić je dobio loptu, a prema njemu su išli jedan igrač i vratar Zrinjskog. No, Dedić se lijepo snašao te petom loptu poslao u mrežu. Ovaj potez mogli bismo nazvati "frk petom", budući da nerijetko ovako frkanu loptu u mrežu šalju brojni rukometaši, samo rukom. Vrijedi pogledati nekoliko puta.