PROMO  Natječaj za prijem radnika u restoranu zdrave prehrane FitBar

zdravi obroci, Mostar, Fit bar, konkurs, natječaj za posao, kuhar, radno mjesto, zdrava hrana, Energy Commerce, zdravlje

Energy Commerce d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za prijem radnika u restoranu zdrave prehrane FitBar.

FitBar svoj koncept zasniva na pripremi svježih i dobro izbalansiranih sastojaka, koji daju jela odličnog ukusa. Bilo da ste posvećeni određenom tipu ishrane, bavite sportom ili jednostavno vodite računa o svom zdravlju i tome što jedete, u FitBar-u ćete zadovoljiti svoju potrebu za pravom hranom. Pod pravom hranom podrazumijevamo nutritivno vrijedne namirnice, koje dolaze iz prirodnih izvora.

Natječaj za posao je otvoren za poziciju:

KUHAR (M/Ž)

Opis radnog mjesta:
- organiziranje, usmjeravanje i praćenje rada u kuhinji
- pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
- kontrola kvalitete i kvantitete namirnica
- odgovornost za optimalnu iskorištenost radnog vremena u kuhinji
- osiguranje primjene svih internih i zakonom propisanih zahtjeva i standarda.

Uvjeti:
- SSS smjer kuhar
- najmanje 4 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- pozornost na detalje
- brzina, organiziranost, pedantnost
- spremnost na timski rad
- poštivanje i provođenje pravila firme.

Nudimo:
- stabilan posao
- dinamičko poslovno okruženje
- redovno i stimulativno plaćanje.

Kandidati su dužni priložiti:
- CV
Prijavu sa pratećom dokumentacijom potrebno je poslati na e-mail: [email protected]
Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor.