Izner lako protiv Čilića u borbi za polufinale Majamija

Marin Čilić, Marin Čilić, tenis, Marin Čilić, Marin Čilić, tenis, Marin Čilić, tenis, tenis, Marin Čilić, Marin Čilić, tenis
... titulu, nadao se da bi do kraja godine mogao da se upusti i u borbu za mjesto broj 1 na svijetu, ali je pao već na prvom ispitu. Hrvatski tenisač nije stigao ni da zaprijeti domaćoj nadi.

Izner je odigrao odličan meč protiv trećeg igrača svijeta i riješio ga sa 2:0. Prvi set nije donio nijednu šansu za brejk, pa je odluka o pobjednilu pala u 13. gejmu.

Tu je Amerikanac odigrao perfektno i slavio je sa 7:0. U drugom setu je Izner uspio da u osmom gejmu stigne do brejka i sa 6:3 da riješi posao i izbori plasman u četvrtinale.

Njegov rival u borbi za polufinale bit će Korejac Hyeon Chung, 23. tenisač svijeta.