JUNIORIMA MNK BROTNJO SREBRO Željezničar juniorski futsal prvak BiH

MNK Brotnjo
MNK Brotnjo

Juniori Futsal Željezničara prvaci su Bosne i Hercegovine. Sarajevska momčad danas je u finalu doigravanja za prvaka svladala MNK Brotnjo iz Čitluka rezultatom 6:1.

Od prve minute Željezničar je danas bio bolji protivnik i zasluženo osvojio naslov prvaka.

Poveo je Željezničar već u 6. minuti preko Gušića. Na 2:0 povisio je Bajtarević nakon prethodno dosuđenog indirekta.

Do kraja poluvremena vidjeli smo još jedan pogodak u mreži Brotnja, a ovaj put precizan je bio Arnaut, te se rezultatom 3:0 otišlo na odmor.

Početkom nastavka, u 22. minuti vidjeli smo čak tri pogotka. Najprije su za Željezničar pogađali Pašukan i Prutina, dok je za Brotnjo strijelac bio Glavina.

Pobjedu Željezničara potvrdio je svojim drugim pogotkom na utakmici Bajtarević u 32. minuti utakmice.

Podsjetimo, Željezničar je jučer u polufinalu svladao Radnik iz Bijeljine 9:4, dok je Brotnjo bio bolji od domaćina završnice Slobode Kompred rezultatom 7:3.