FOTO  MNK Zrinjski – MNK Seljak 4:2

MNK Zrinjski, MNK Seljak

Plemići su pobjedu osigurali već nakon prvog dijela koji su dobili sa 4:0. U drugom dijelu gosti su se pokušali vratiti, ali sve što su mogli jeste smanjenje rezultata na konačnih 4:2.

Plemići su poveli preko M. Sutona u 8., a na 2:0 povećao je Vukša u 13. minuti. Za 3:0 pogodio je Drežnjak u 16. minuti, a konačan rezultat prvog dijela postavlja M. Suton dvije minute prije kraja poluvremena.

U drugom dijelu za goste su pogodili Crnjak u 34. i Maleta u zadnjoj 40. minuti utakmice.

MNK Zrinjski: Skuhan, Livaja, Knezović, Božić, M. Suton, Sarić, Ljubomirović, Drežnjak, A. Čolak, Ivanković, Vukša, L. Suton.

MNK Seljak: Vidović, Krezo, Crnjak, Brčić, Maleta, Mihaljević, Krišto, Ivković, N. Čolak, Semren, Bagarić, Knežević.