Mešanovićevim golovima Zrinjski svladao momčad Mladosti iz Lučana

Zrinjski Olimpic

Utakmica je kasnila zbog lošeg vremena koje je u popdnevnim satima pogodilo Istru. Zrinjski se pokazao kao dosta jača momčad i golovima Jasmina Mešanovića slavila je pobjedu od 2:0. Asistencije su upisali Jović i Bilbija, azanimljivo da je oba gola Mešanović postigao glavom.

Zrinjski je mogao i uvjerljivije slaviti da je Saša Kajkut u 52. minuti pogodio sa bijele točke.

Trener Ivica Barbarić u prvom je poluvremenu na teren poslao slijedećih jedanaest: Bandić, Blaić, Jakovljević, Lučić, Kukoč, Petrak, Tomić, Jović, Bilbija, Filipović i Mešanović.

U nastavku su na teren istrčali Vasilj, Barić, Bogdanović, Katanec, Stojkić, Pehar, Jamak, Peko, Todorović, Kajkut i Mrkaić.

Sljedeći susret Plwići igraju u nedjelju u Medulinu - u 15 sati, a protivnik je češki prvoligaš Hradec Kralove.