FOTO  Juniorski Kup BiH: HŠK Zrinjski - FK Borac 3:0

HŠK Zrinjski - FK  Borac juniora

... u kojoj su se sastali HŠK Zrinjski i banjalučki Borac. Utakmicu je promatralo pedesetak gledatelja. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, a u drugom poluvremenu gledatelji su mogli vidjeti tri pogotka i to sva tri u mreži gostiju iz Banja Luke.

Strijelci za Plemiće su bili: Ante Ljubić u 48. minuti, te kapetan Plemića Ivan Bošnjak sa dva pogotka u 61. i 77. minuti utakmice.

HŠK Zrinjski Mostar: Vojin Savić, Lovro Kordić, Leo Janković, Marko Džida, Igor Savić, Ivan Bošnjak, Ante Ljubić, Teo Rozić, Mateo Božić, Edin Biber, Petar Bandić. Zamjene: Marin Butigan, Luka Jovanović, Luka Cvitanović, Elvir Duraković, Nikola Šunjić, Leonardo Domgjonaj, Nermin Hajdarević. Trener: Nenad Gagro.

FK Borac Banja Luka: Amar Bajić, Jovan Dubravac, David Javorac, Vladimir Arsić, Boris Jagodić, Nikola Mirčić, Dorian Kuruzović, Đorđe Milutinović, Luka Banović, Nikola Turanjanin, Luka Grahovac. Zamjene: Njegoš Zeljković, Nikola Žarić, Nemanja Bamburać, Andrej Bosnić, Milan Nenad, Srđan Eskić, Luka Banović. Trener: Zoran Dragišić.