Čapljina pobijedila ''Iskru'' u prvoj domaćoj utakmici u Prvoj ligi

Odlično raspoloženi igrači Čapljine, nošeni još boljim navijanjem otvaraju utakmicu pogotkom Jusufbašića u 12 minuti, a nedugo nakon toga, tj. u 17 minuti, na 2:0 povisuje Miočević.

U 27. minuti iz sumnjivo dosuđenog jedanaesterca Kmetaš smanjuje na 2:1, da bi u kontranapadu u 40 minuti na 2:2 izjednačio Seferović i tim rezultatom zaključio prvo poluvrijeme.

U nastavku Čapljina pogotkom Kukića dolazi do prednosi 3:2, da bi konačan rezultat, 4:2, postavio Rajič, u 67 minuti.

Ekipi Čapljine u ovoj utakmici dodijeljena su 3 žuta kartona, dok su 4 igrača ''Iskre'' zaradila žuti karton.

Nakon poraza od 4:0 u Velikoj Kladuši Čapljina je na domaćem terenu pokazala da ipak neće biti lak protivnik te da će se za bodove i odličnu igru boriti u svakoj utakmici.

Zdravko Jakiša | ČA::portal