SELO GORI, A BABA Sjednica u tijeku, a Bešlić se selfira

Ljubo Bešlić slikanje
Screenshot

U tijeku je sjednica Gradskog vijeća Mostara kojoj nazoči još uvijek aktualni mostarski gradonačelnik Ljubo Bešlić. I dok je u tijeku žustra rasprava oko toga hoće li se poništiti prvi krug glasovanja, i isto ponoviti drugi put tajno, Bešlić je u nekom svom svijetu, nalik iz one narodne izreke "selo gori, a baba se češlja". 

Tekst se nastavlja ispod oglasa

I dok vrcaju iskre između HDZ-a, SDA i BH bloka, Bešlić (se) marljivo selfira, ne bi li u kadar ulovio čelništvo Gradskog vijeća te se u jednom trenutku i naginje ne bi li uhvatio dobar kadar. Želi li uskoro bivši gradonačelnik ove fotografije kao oproštajne, ili se poželio sjednica Gradskog vijeća nije jasno. 

Ljubo Bešlić slikanje

Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore