IZNENAĐENJE NA OTOCI Težak i neočekivan poraz Zrinjskog od Olimpika

Stadion HŠK Zrinjski, fk olimpik
FK Olimpik

Nogometaši Zrinjskog danas su doživjeli neočekivan i težak poraz na gostovanju kod sarajevskog Olimpika. Slavila je posljednjeplasirana momčad na ljestvici rezultatom 3:0. Dva pogotka domaći su postigli iz jedanaesterca, a precizan je dva puta bio Lekanić. Najprije je igrač Olimpika pogodio u 56., a zatim i u 59. minuti.

Valja istaknuti kako je kod oba pogotka vratar Plemića, Ivan Brkić, zaradio žuti karton te je u 59. minuti zaradio isključenje i tu je bio kraj svih nadanja Plemića. Pobjedu je potvrdio u duboko u sudačkoj pobjedi Šišić te postavio konačnih rezultat 3:0.

Bio je ovo četvrti poraz Zrinjskog u sezoni, dok je ovo tek druga pobjeda Olimpika koji sada ima šest bodova.