Francuska pobijedila Hrvatsku u čudnoj utakmici

Mirko Alilović (FOTO: AFP)
Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je od Francuske u prvoj utakmici drugog kruga Europskog prvenstva u Danskoj. Slavili su Francuzi 27-25.

U prvom je poluvremenu to izgledalo odlično. Obrana je bila borbena, brza na nogama i Francuzi su izgledali izgubljeno. Hrvatska je trčala u kontre i u više je navrata imala tri razlike. Briljirao je Marko Kopljar koji je poluvrijeme završio sa sedam golova iz osam udaraca. A onda Onesta na gol šalje Thierryja Omeyera. I tu počinje kraj naših nadanja!

HRVATSKA: Alilović, Štrlek, Ćupić, Vori, Kopljar, Bičanić, Duvnjak, Ninčević, Horvat, Musa, Gojun, Mandalinić, Vuković, Valčić, Buntić, Losert;

FRANCUSKA: Dumoulin, Guigou, Abalo, Sorhaindo, Narcisse, Fernandez, Karabatić, Gerard, Honrubia, Joli, L. Karabatić, Anić, Grebille, Accambray, Nyokas, Omeyer.