FOTO  Veležovi pioniri preokretom do pobjede protiv Stoca, remi predpionira

Velež - Stolac

(sve slike su u galeriji!)

PREDPIONIRI: Velež - Stolac 0:0

Predpioniri Veleža i Stoca podijelili su bodove odigravši 0:0. U čvrstoj igri obje ekipe stvorile su nekoliko prilika koje nisu uspjele iskoristiti te su na kraju zasluženo podijelili bodove.

PIONIRI: Velež - Stolac 3:1

Derbi utakmicu koja je odlučivala o prvom mjestu odigrali su pioniri Veleža i Stoca. U čvrstoj i borbenoj utakmici gosti iz Stoca poveli su već na samom početku susreta preko Raguža. Ipak u 20.minuti nakon dvojbenog prekršaja domaćin uspjeva izjednačiti preko Balavca. Do kraja poluvremena potpuni preokret kada nakon asistencije Pirića pogađa Pehilj za 2:1. Već na samom početku drugog poluvremena Velež dolazi i do trećeg pogotka preko Aličušića. Do kraja utakmice gosti su pokušavali doći do povoljnog rezultata, ali bezuspješno. Ovim rezultatom ekipa Veleža nalazi se na prvom mjestu sa bodom prednosti ispred Stoca.