FOTO/VIDEO  Upozorenje Vatrenima: Kamerun remizirao s Njemačkom

nogomet, Kamerun, Njemačka, Kamerun, Svjetsko prvenstvo, Volker Finke, Kamerun, Kamerunska nogometna reprezentacija, Samuel Eto, štrajk, reprezentacija Kameruna, nogomet, SP u Brazilu
Poveli su Kamerunci golom Eto'oa u 62. minuti, a Nijemci su izjednačili četiri minute kasnije pogotkom Thomasa Mullera. Pet minuta nakon njega Andre Schurrle je povećao na 2:1 za Njemačku, ali je u 78. minuti Choupo-Moting zabio drugi i izjednačujući gol za Kamerun.

Hrvatska SP otvara protiv Brazila 12. lipnja, s Kamerunom igra 19. lipnja, a u zadnjem kolu protiv Meksika 23. lipnja.

U subotu je reprezentacija Meksika ostvarila je i drugu pobjedu na pripremama uoči Svjetskog prvenstva u Brazilu, nakon Izraela (3:0), porazila je i Ekvador sa 3:1. No, glavna vijest je teška ozljeda meksičkog veznjaka Luisa Montesa (28), koji je slomio nogu i propustit će SP.

Njemačka - Kamerun 2-2
(Müller (66), Schürrle (71)/ Eto'o (62), Choupo-Moting (78)