Sport Talent protiv Hajduka za prvo mjesto u skupini

USŠ Sport talent

...turniru Prvi Koraci koji u Splitu organizira NK Adriatic. Ovaj turnir jedan je od najvećih u regiji, a dječaci nogometne sekcije Sport Talenta rođeni 2010 godine sjajno su krenuli u turnir. Danas su slavili uvjerljivo u dva susreta skupine D protiv HNK Jadran KS kojeg su savladali s 3:1 dok su vršnjake iz NK Dugopolja s 5:0.

Sutra će mostarski dječaci igrati sa HNK Hajduk, a pobjednik će osvojiti prvo mjesto u grupi. Inače i Hajduk je kao Sport Talent slavio u oba susreta te su i jedni i drugi osigurali četvrtfinale, a međusobni susret odlučit će o poretku. Utakmice ove kategorije igraju se na terenima FESB-a u Splitu, a Sport Talent i Hajduk snage će odmjeriti u 13.40h.

Dječaci rođeni 2008 godine nisu imali toliko uspjeha. U današnja dva susreta remizirali su s HNK Omiš (0:0), te su poraženi od NK Šibenika s 2:0. Sutra je pred ovom selekcijom Sport Talenta težak izazov, susret s GNK Dinamo, a u slučaju pobjede u mogućnosti su izboriti prolaz dalje.