FOTO  Pioniri i kadeti Slobode uvjerljivi protiv reprezentacije Tuzlanskog kantona

FK Sloboda, Reprezentacija tuzlanskog kantona, pioniri, kadeti

PIONIRI: Sloboda Tuzla - Reprezentacija TK 2:0

Sloboda na krilima Beganovića i Smajića slavila protiv reprezentacije TK-a

Pioniri Slobode pod vodstvom trenera Spahića slavili su protiv reprezentacije TK-a sa 2:0 zahvaljujući ponajboljem igraču Beganoviću i dvostrukom strijelcu Smajiću. Već na samom početku susreta nakon odličnog prodora i asistencije Beganovića pogađa Smajić. Konačni rezultat u 46.minuti postavlja svojim drugim golom Smajić.

KADETI: Sloboda Tuzla - Reprezentacija TK 4:1

Herić nezaustavljiv za reprezentaciju Tuzlanskog kantona

Kadeti Slobode uvjerljivo su slavili protiv reprezentacije TK-a sa 4:1. Od početka susreta Sloboda je preuzela inicijativu i u 8.minuti dolazi u vodstvo - na asistenciju Todorovića gol postiže Mišanović. Samo deset minuta kasnije najbolji igrač susreta Herić odlično se snalazi u šesnaestercu i pogađa za 2:0. Do kraja poluvremena reprezentacija TK-a golom Hodžića smanjuje na 2:1. U nastavku utakmice Sloboda postiže još dva gola preko Herića i Ahmetovića za uvjerljivu pobjedu.