FOTO  Omladinska liga: Dvostruko slavlje Slavije protiv Leotara

FK Slavija, FK Leotar, kadeti, juniori, Omladinska liga

KADETI: Slavija - Leotar 1:0

Po teškom terenu za igru kadeti Slavije slavili su protiv gostiju iz Trebinja sa 1:0. Domaćin je došao do pobjede u 12.minuti kada nakon odličnog prodora i asistencije Lučića pogađa Zuko. U nastavku utakmice Leotar je mogao izjednačiti, ali udarac Deretića odlično brani Trifković -  odbijena lopta ponovo dolazi do Deretića koji pogađa stativu. Do kraja susreta obje ekipe propustile su nekoliko prilika.

JUNIORI: Slavija - Leotar 3:2

Juniori Slavije i Leotara odigrali su dobru utakmicu po jako lošem terenu gdje su domaćini slavili sa 3:2. Domaćin je već u 4.minuti imao veliku prednost od 2:0 pogocima Gluhovića i Stojanovića. Ipak borbeni gosti iz Trebinja uspjevaju preko dvostrukog strijelca Berdovića poravnati, ali ipak pobjedu gostima donosi ponajbolji igrač susreta Stojanović.