ŽKK ZRINJSKI 2010 Kadetkinje prvi put državne prvakinje

ŽKK Zrinjski 2010,državne prvakinje,kadeti

Košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 slave povijesnu pobjedu nakon nadmoćne igre protiv ekipe ŽKK RMU Banovići. Ovaj susret, koji je okupio najbolje kadetske ekipe u Bosni i Hercegovini, predstavljao je vrhunac za iznimnu generaciju Plemkinja.

Utakmica je započela dinamično, s prva četiri razmjene koševa kojima su Plemkinje preuzele vodstvo rezultatom 24:15. Tijekom prvog poluvremena, Zrinjski je održavao prednost, odlazeći na odmor s rezultatom 53:39.

U drugom dijelu susreta, Plemkinje su nastavile dominirati terenom, dok protivnička ekipa nije uspjela pronaći odgovor na njihovu igru. Treća četvrtina završila je s rezultatom 76:52, a krajnji rezultat utakmice bio je 95:81 u korist Mostarskih Plemkinja.

Katja Bakalar s 44 i Katarina Mihalj s 36 koševa bile su vodeće igračice Zrinjskog u ovoj pobjedi. Međutim, svim igračicama Plemkinja pripadaju zaslužene čestitke za njihov izvanredan doprinos.