NK Široki Brijeg-NK Tošk 2:0

Škripari na utakmici
Debitant u dresu Plavo-bijelih Zvonko Pamić u 27. minuti uputio je dobar udarac nakon prekida, ali golman Strika bio je siguran. Momčad Širokog ni veliki broj udaraca iz kuta nije uspijevala iskoristiti u prvom poluvremenu, ali do vodstva su došli u 39. minuti golčinom najboljeg strijelca u ovoj sezoni Dražena Bagarića. Sjajni Bagarić je uputio udarac s desne strane u suprotni ugao i golman domaćih mogao je samo pogledom ispratiti loptu kako ulazi u njegovu mrežu.

Nogometaši TOŠK-a prvi udarac uputili su tek početkom drugoga poluvremena u 48. minuti kada je pokušao Mace, ali lopta je otišla preko gola. Široki je i u drugom poluvremenu bio dominantniji na terenu. Do vodstva od 2:0 došli su ponovno preko Dražena Bagarića koji je, nakon dobre asistencije Josipa Ćorluke i nesporazuma obrane gostiju, lako pospremio loptu u mrežu. Nakon drugog pogotka Bagarića, posjed lopte preselio se na stranu gostiju, ali nisu uspjeli zabiti na Pecari.