NK Gošk pogotkom Ramića svladao Velež

NK GOŠK, FK Velež
U 31.minuti utakmice Ramić je postigao prvi a kanije se pokazao i pobjednički zgoditak na utakmici. Iako je NK Gošk ranije postao šampionom Prve lige Federacije i na taj način se plasirao u Premjer ligu BiH ova utakmica je neobično važna jer se u pobjedničkom ozračju htio proslaviti ovaj veliki uspjeh nogometaša iz Gabele.

Dobro popunjene tribine su mogle uživati u dobrom nogometu, posebice u prvom poluvremenu kada je Gošk pokazao puno više ambicije za postizanje zgoditka.

Važno je napomenuti da je u Srarajevu HNK Čapljina sa rezultatom 1:0 svladala FK Bosna Semu i na taj način osigurala peto mjesto Prve lige Federacije.

Može se slobodno reći da je ovo bila jako uspješna nogometna sezona za čapljinski nogomet.