Najefikasnije otvaranje Malog Zmaja "za Hajduka" !!

Otvaranje Malog Zmaja svakako je pripalo Hajduku koji je sa tri pobjede u sve tri kategorije i 24:1 gol razlikom,

... pokazao da "grize" za naslov pobjedika turnira ! No najveća pobjeda dana priprada Omladincu iz Vranjica koji je sa čak 15:0 savladao baškovošku Uraniju.
Rezultati prvog dana :
U9
Hajduk - Talent 6:1, Spalato - ŠF Valter 0:4, Zmaj - Hajduk 0:5

U11
Urania - Omladinac 0:15, Hajduk - Jadran 5:0, Talent B - Zmaj 1:0, Talent A - Arbanasi 0:6, Grude - Hajduk 0:9, Spalato - Talent B 3:1.

U14
Hajduk - Roseto 9:0, Lučko - Urania 1:1, Zadar - Hajduk :0:0

"Večernje utakmice" su se odigravale pod reflektorima pomoćnog terena, pa su se u 20.00h sastali Zmaj protiv Dubrave u kategoriji U14, dok su prije njih u kategoriji U11 , odigravali Omladinac V - Zadar, Kustošija B - Talent A, Kustošija A - Spalato, Lučko - Grude od 18.00 do 19.45h, te DU Talent - Spalato i Kustošija B - Talent u 18.45 kategorija U9.

Sve rezultate možete pratiti na službenoj stranici turnira www.sportmakarska.com, kao i LIVE STREAM nekih susreta na facebook stranici Sport Makarska. Također sa početkom u 9.15 na RMR-u točnije www.radiomakarska.com možete poslušati najavu utakmica tekučeg dana kao i uživo emisiju TIME OUT koja je na rasporedu u 13.15 a gosti će ovaj put biti Slovenska ekipa Triglav iz Kranja.

Donosimo raspored utakmica :

Petak, 12.10.2018:

U9

11.00h - Domžale A : Bambinosi , 11.00h - Opatija- Istra, 11.45h - Dinamo : Domžale B, 11.45h - Vojvodina : Adriatic , 12.30h - Valter : Kustošija A, 12.30h - Triglav : Kustošija B, 14.45h - Istra : Neretva, 14.45h - Bambinosi : Opatija, 15.30h - DU Talent : Osijek, 15.30h - Kustošija B : Zmaj, 16.15h - Adriatic : Dinamo, 16.15h - Domžale B : Vojvodina, 18.30h . Neretva : Domžale A, 18.30h - Bambinosi : Istra, 19.15h - Osijek : Valter, 19.15h - Zmaj : Triglav , 20.00h - Kustošija A : DU Talent

U11

 

8.00h - Bambinosi : Istra, 8.00h - Dinamo : Vukovar 91, 8.45h - Opatija A : Omladinac NB, 8.45h - Rudar : Želježničar , 9.30h - Zadar : Triglav, 9.30h - Stari Aerodrom : Opatija B, 10.15h - Vojvodina : Kustošija B, 10.15h - Jadran : Lučko, 11.00h - Adriatic A : Dubrava, 11.45h - Zmaj : Kustošija A , 12.30h - Omladinac NB : Rudar , 13.15h - Triglav : Urania, 13.15h - Bambinosi : Dinamo, 14.00h - Mladost DK - Ravnice, 14.00h - Vukovar 91 : Istra, 14.45h - Domžale : Neretva, 15.30h - Lučko : Adriatic B , 16.15h - Željezničar : Opatija A , 17.00h - Opatija B : Adriatic, 17.00h - Dubrava TK : Stari Aerodrom , 17.45h - Jadran - Adriatic B, 17.45h - Neretva : Mladost DK, 18.30h - Arbanasi : Vojvodina, 19.15h - Ravnice : Domžale

U14


8.00h - Zmaj : Olimpik A, 8.50h - Olimpik B :Olimpija, 9.00h - Uranija : Shkendija, 9.40h - Rudar : Triglav, 9.50h - Lučko : Split, 10.30h - Kustošija : Istra, 10.40h - Osijek : Vodice, 11.20h - Abeceda : Adriatic, 13.00h - Olimpija A: Rijeka, 13.00h - Split :Shkendija, 13.50h - Roseto : Zadar , 13.50h - Osijek : Kustošija, 14.40h - Vodice : Istra, 14.40h - Adriatic : Rudar, 15.30h - Trogir : Abeceda , 15.30h - Olipmija : Bigeste , 16.20h - Međugorije : Roseto , 16.20h - Dubrava TK A : Olimpik B, 17.10h - Zadar : Željezničar, 20.45h - Rijeka : Dubrava TK B


Burza.ba, jedini potpuno besplatni oglasnik u BiH! Predaj oglas besplatno

11.10.2018 u 22:35