FOTO  Makarana: Počinje drama 3 kola !!!

makarana , Makarska
Dramatičan dan prije još dramatičnijeg ODLUČUJUĆEG 3.kola!
Polu dirigirani ždrijeb nalaže da prvi ne mogu igrati protiv prvog, ali i ekipe iz skupine
također! Sa tom spoznajom u zadnje kolo ulazi ČAK 19 ekipe koje traže prolaz za
osminu finala! Kako će se susreti kretati, tko može ispasti tko ide dalje pogledajte na

Za redoslijed na tablicama u grupnoj fazi natjecanja po pravilniku turnira pravilo glasi:

1. Broj bodova

Raspored ODLUČUJUĆEG 3.kola - 27.12.2017.g!

Godinovića, obje ekipe su prije posljednjeg odlučujućeg kola osigurale
prolaz u završnicu, ali se ne znan još sa kojeg mjesta!
Budućnost malonogometnih turnira Albatros i Duće su odigrale
jednu žustru utakmicu, rastrganu sa čak 6 žutih kartona od čega je
jedan crveni! Jurjević i Kustura su bili ne rješiva zagonetka za Antičevića
i društvo pa je tako sa konačnih 4:1, Albatros napravio pomutnju u svojoj skupini!
Sa istim rezultatom su 2.kolo zaključili Stari dom Ivkušić i Gornja vala. Drveničani
ovaj put vidno oslabljeni u obrani bez Zorana Kostanića, ipak nije mogal više od
ovog rezultata gdje je Ivkošić pokazao da se radi o jako dobro uigranijoj ekipi
iz Zmijavaca, koja sa ovakom igrom zasigurno može jako daleko. Tomislav Mrkonjić
i Zvonimir Begić, prva su imena susreta, dok je pogodak utjehe za Gornju valu
postigao Katić.
I drugi ali svakako najdramatičniji susret na turniru su odigrala Brela - Želuša!
Minuta 4., 5., 6. i 8. Bekavac, Medić, Staničić na semaforu 4:0 vodstvo Brela. Uraganski
početak je iznenadio Imoćane koje se nisu ni zagrijali a već su gubili. Rijetko viđen
početak utakmice! Međutim, kako to biva u nogometu nije gotovo dok sudac ne znači
kraj susreta. Ivan Lončar pri kraju poluvremena pogađa kroz šumu nogu za 4:1 - poluvrijeme!
Drugo poluvrijeme ekipa iz Brela je stala , ali Želuša nije podizasla tempo igre već
su ga umrtvili jer su imali jednu zamjenu naspram Breljanskih - 7! To usporavanje
je donijelo ploda. Prednost se počela opasno topiti - 18.min Marijo Šimić, 23.min Ivan Lončar,
25.min Marijo Šimić na semaforu je 4:4. Pet minuta do kraja drama na terenu!
Marin Aračić sve brani, dok je Rubčić, pokriven svojim igraćima u šestercu - opasno
visio! Sve su izdržali do ključnog TIME OUTA-a kada su Brela na parket poslali udarnu
petorku - Dominović, Bekavac, Radalj, Galić, Medić! Iz te petorke - Radalj se u 28.minuti
nalazi na pravom mjestu, nakon opće gužve u devetercu Želuše i pogađa za 4:5.!
Pokušali su do kraja sa golmanom igraćem, ali rezultat se nije mijenjao!