Hrvatska U-18 svladala u gostima Englesku rezultatom 2:1

Hrvatska, Engleska, u 18
Na St. George's Parku, Hrvatska U-18 pod vodstvom Zorana Vulića još je jednom svladala odgovarajuću selekciju Engleske rezultatom 2:1.

U prvom je poluvremenu opet povela Engleska, a strijelac je bio Sonupe. No, Hrvatska je brzo odgovorila i izjednačila preko Brodića, na asistenciju Malokua.

Pobjednički je pogodak u nastavku postigao Lulić, na dodavanje Ćorića, u akciji dvojice igrača koji su na poluvremenu ušli s klupe za pričuve.

ENGLESKA U-18 - HRVATSKA U-18 1:2 (1:1)

Engleska: Grainger, Smith Brown, Chilwell, Whatmough, Morris, Colkett, Brown, Anderson, Sonupe, Rittenburg i Kiwomya. (Još su igrali: Barker, Alli, Gray i Brannagan.)

Hrvatska: Miškić, Stolnik, Mamić, Šunjić, Ćaleta-Car, Prce, Jakoliš, Knežević, Brodić, Roguljić i Maloku. (Još su igrali: Ćorić, Blažević, Vlašić, Lulić, Balić i Džijan.)