FOTO  FK Velež – FK Leotar 0:2 (0:1)

Velež: Hadžiđulbić, Stokić, Kajtaz, Gančev, Kazazić, Zaimović, Velagić, Demić (78. Remetić), Rovčanin (od 68. Duraković), Okić, Ćemalović (od 60. min Zolj)

Leotar: Milenković, Vučinić, Dreč, Vranešević, Šaraba, Delić, Kokić, Mandić, Andrić, Majranović, Kujundzić

Velež je od početka preuzeo inicijativu i stvorio je par šansi. U 3. minuti Gančev je proigrao Velagića čiji udarac završava pored vratnice.

U 18 min. u šesnaestercu gostiju rukom je igrao Delić i sudac je pokazao na bijelu točku. Okić je uzeo loptu, ali je njegov udarac završio visoko iznad gola. Najbolji domaći igrač Velagić je oprobao još jednom udarac u 26. minuti ali je golman uspio obraniti.

U 29. minuti ponovno je sudac pokazao na bijelu točku nakon što je Šaraba srušio Ćemalovića. Ovog puta loptu je namjestio Zaimović čiji udarac brani golman Milenković.
Nakon propuštenih šansi, uslijedila je kazna.

Prvi ozbiljniji napad gostiju 38. minuti je završio pogotkom za 0:1 Kujundzića nakon centaršuta Šarabe.U drugom poluvremenu Velež je pokušavao izjednačiti, ali bez  ozbiljnih prilika, dok su gosti prijetili iz kontranapada.

Nakon ubačaja Mandića iz kornera u 67. minuti Vranešević je pogodio za 0:2. Do kraja utakmice gosti su mogli postići još koji pogodak ali udarac Marjanovića je zaustavila stativa.

Na kraju zaslužena pobjeda ekipe Leotara koja je na kraju bila nagrađena pljeskom domaće publike.

Lista strijelaca nogometne Premijer lige BiH nakon 24. kola:

- 13 golova: Fajić (Travnik)

- 10 golova: Džafić (Rudar), Lendrić (Zrinjski), Zeba (Željezničar)

- 9 golova: Nikolić (Borac), Adilović (Čelik), Radovanović (Slavija), Roskam (Široki Brijeg), Tosunović (Zvijezda)

- 8 golova: Wagner (Široki Brijeg)

- 7 golova: Šilić (Široki Brijeg), Višća (Željezničar)

- 6 golova: Velagić, Okić (Velež), Haskić (Budućnost), Kantar (Rudar), Mujić (Sloboda), Savić (Željezničar)

- 5 golova: Obuća, Jahović (Sarajevo), Maletić (Borac), Stojanović (Leotar), Šešlija (Slavija), Šiljak (Travnik)...