VIDEO  Dinamo - Neftchi 3:0

Dinamo je na domaćem travnjaku pred punim Maksimirom u okviru drugog pretkola Lige prvaka svladao momčad Neftchi rezultatom 3:0. Modri su igrali strpljivo i čekali svoju pravu priliku. Pun stadion u Maksimiru je za mnoge igrače bio nešto novo, tako da je bilo potrebno da se igrači prilagode i oslobode pritiska.

Badelj je u 37. minuti odlično primio jednu dubinsku loptu Alispahića i matirao golmana gostiju za vodstvo Dinama od 1:0. Junak večeri je Krastanović, koji je na početku drugog poluvremena na ubačaj Vrsajka povećao na 2:0 te izborio penal u 64. minuti koji je i sam hladno realizirao.

Sve u svemu noć za pamćenje u Maksimiru.

Strijelci: Badelj ('37), Krstanović ('46, '64)