Atletico remizirao s Valencijom, Mandžukić ušao sa klupe

Real Madrid, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, primera, nogomet, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Atletico Madrid, hrvatski nogomet, Marijo Mandžukić, Ivan Rakitić, Luka Modrić, Mandžo, Marijo Mandžukić, Atletico Madrid, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, Manchester City, Atletico Madrid, Manchester City, Marijo Mandžukić, Mario Mandžukić, Ivan Rakitić, FC Barcelona, Atletico Madrid, Marijo Mandžukić, nogomet, Atletico Madrid, Real Madrid, Atletico Madrid, španjolska liga, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, nogometaš, Atletico Madrid, Liga prvaka, Atletico Madrid, Bayer, Arsenal, Monaco, Mario Mandžukić, Atletico Madrid, Diego Simeone, Mario Mandžukić, tajna, novinari, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, transferi, transfer lista, Mario Mandžukić, Juventus

Atletico je poveo u 33. minuti pogotkom Kokea koji je snažnim udarcem s 15-tak metara iskoristio dodavanje prsima Tiaga, no u 78. minuti Piatti je iz slobodnog udarca pogodio gredu nakon čega je Nijemac Shkodran Mustafi glavom poravnao na 1-1.

Marijo Mandžukić je kod Atletica ušao u igru u 61. minuti i dobio žuti karton koji će ga stajati nastupa u sljedećem kolu.

Utakmica je bila puna nervoze, glavni sudac Santiago Jaime Latre pokazao je čak osam žutih karton Valenciji te pet igračima Atletico Madrida. Javi Fuego je od tih kartona dobio dva u dvije minute i u 90. minuti morao napustiti travnjak.

Na ljestvici vodi Barcelona s 62 boda ispred Reala koji ima 61, dok je Atletico ostao treći (55), a Valencia četvrta (54).