LIGA PRVAKA Barcelona iznenadila PSG, Atletico Madrid slavio protiv Borussije

barcelona psg xavi
getty images

U prvim susretima četvrtfinala Lige prvaka u Parizu Barcelona je šokirala PSG i pobijedila je 3:2, dok je Atletico kod kuće u Madridu slavio 2:1 protiv Borussije iz Dortmunda.

Već u šestoj minuti, Atletico vodi. Strijelac je Rodrigo de Paul nakon ogromne greške obrane Nijemaca.

Nastavio je dominirati Ateltico pa su već u 32. minuti opet zabili.

Atletico ima 2:0 Sad je strijelac Samuel Lino.

Gostima nadu u uzvrat budi lijep gol Sebastiena Hallera za 1:2.

Barcelona i Pariz odigrali su utakmicu dostojnu sinoćnjeg derbija Reala iz Madrida i Manchester city-ja.

U 36. minuti utakmice, Barca vodi i to sasvim zasluženo. Lewandowski je dodao na desnu stranu za Yamala, ovaj je ubacio, Donnarumma je nesiguran i Raphinha zabija. Vraća se PSG u 48. golčinom Dembelea.
U 51' Preokret PSG-a. Vitinha je zabio za 2:1.

Nakon deset minuta igre, Barca se vraća. U 62. fantastičan gol Raphinhe. Čudesno proigravanje u dubinu Pedrija, Brazilac je ostao sam i zabija iz voleja.

U 77. Barca opet vodi. Gundogan je ubacio iz kornera, a Andreas Christensen je bio najviši i zabio je glavom.