FOTO  KK Široki: Uspješan nastup u Splitu

kk široki, Split

Na natjecanju je nastupilo preko 700 karataša iz 5 zemalja, Hrvatske, Italije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Slovenije.

Natjecatelji Karate kluba "Široki" osvojili su 2 zlata i 3 bronce. Zlatnim medaljama i peharom su se okitili Anđela Soldo i Tvrtko Bazina, a brončanom medaljom naš Mile Soldo, koji se nakon nemilog događaja napokon vratio natjecanju, te Ante Zovko koji je odličnom taktikom pobijedio 3.borbe i Mislav Čović. Mislav Čović je odličnim nastupom u kategoriji Kata za Široki osvojio medalju.

Moglo je biti više medalja, ali na žalost, Tomo Sesar zbog lošeg ozvučenja i komplicirane organizacije nije uopće nastupio. Uprava kluba zahvaljuje roditeljima na angažiranosti te se raduje narednim natjecanjima kako u Hrvatskoj tako i u drugim zemljama. Svakako s iščekivanjem očekujemo nastup Gabrijele Begić na Europskom prvenstvu u Sofiji, Bugarska.