FOTO/VIDEO  Judisti mostarske Borse osvojili 56 medalja u Mostaru i Kaštel Sućurcu

Judo Kup Mostara 2014. i Mario Zebić Kašte Sućurac

... Kaštel Sućurcu 30 medalja.

U Mostaru su nastupili članovi Borse među kojima je najveći broj onih članova koji su tek krenuli da se bave ovim olimpijskim sportom.

Na Kupu Mostara koji je organiziran od strane judo klubova Mostar i Hercegovac nastupilo je 16 judo klubova sa područja BiH i Hrvatske koje je predstavljalo 157 natjecatelja. Članovi Borse osvojili su 26 medalja od kojih 7 zlatnih medalja, 9 srebrenih medalja i 10 brončanih medalja.

- Noa Aničić (-42 kg) Mlađi dječaci

U borbama za medalje poraženi su: Ana Bošnjak, Sandro Zovko, Jure Šunjić, David Milišić, Luka Vučić, Stjepan Salmanić i Fran Zadro. Nastupili još: Zvonimir Zovko, Luka Bašić, Adrijan Marković, Tin Nikolić i Marin Zovko.

Također u subotu 10.05.2014. godine u članovi ovoga mostarskoga judo kluba nastupili i na Memorijalnom judo turniru Mario Zebić u Kaštel Sućurcu. Natjecanje je organizirao Judo klub DalmacijaCement, a nastupilo je 357 natjecatelja iz 26 judo klubova sa područja Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovenije, Italije, Libije, Austrije...

Borsa je osvojila ukupno 30 medalja i to 10 zlatnih medalja, 9 srebrenih medalja i 11 brončanih medalja.

- Ilija Zelenika (U18) -55 kg

U borbama za medalju poraženi su: Luka Ćuraković, Marija Miletić, Ana Zovko, Kristina Jašin, i Domagoj Primorac.

Judo klub Borsa u 2014. godini do sada je osvojila nevjerojatnih 293 medalja od kojih čak 92 zlatne medalje, 74 srebrene medalje i 127 brončanih medalja. Članovi Borse u ovoj godini nastupili su u čak 166 finala na raznim judo turnirima.