Članovi Judo kluba Borsa uspješni u Prnjavoru

Na judo kampu sudjelovalo je preko 400 boraca iz 7 zemalja, a ugodnu atmosferu okončale su i uspješno završene pripreme. Na kupu „Mala Evropa“ nastupilo je Borsinih 9 natjecatelja , a osvojili su ukupno 13 medalja.

Na samom natjecanju nastupilo je oko 200 natjecatelja iz 21-og kluba.

Zlatom su se okitili: Karlo Tomas, Mia Maksumić, Marino Dugandžić i Ivan Jozeljić.

Srebro su osvojili: Darijan Faletar i Domagoj Jozeljić, a broncu Antonija Jozeljić.

Ivan Jozeljić, Marino Dugandžić, Darijan Faletar i Mario Jozeljić natjecali su se i u kategoriji starijih od sebe te su osvojili zlato, srebro i dvije bronce.

Judo klub „Borsa" odmah nakon ove dvije aktivnosti, u većem broju, otputovala je na judo pripreme u Selce (Hrvatska) gdje se postepeno pripremaju za nadolazeću sezonu.