VELIKA POBJEDA Izviđač u polufinalu Kupa

Izviđač
RK Izviđač

Rukometaši Izviđača plasirali su se u polufinale Kupa BiH. Igrači Tonija Čoline večeras su i u uzvratnom susretu četvrtfinala slavili na gostovanju protiv Borca rezultatom 30:34, te su tako izborili plasman u polufinale ovog natjecanja.

Podsjetimo, prvi susret u Ljubuškom završen je pobjedom "Skauta" (34;31)

Nisu igrači Borca imali rješenja za vanjsku liniju Ljubušaka večeras. Već u 20. minuti Izviđač je pobjegao na velikih pet pogodaka prednosti (11:16), da bi se na poluvrijeme otišlo rezultatom (16:22) u korist gostiju.

U nastavku Borac izlazi nešto agresivniji te rezultatsku prednost sa šest, u 39. minuti smanjuju na samo dva pogotka zaostatka. No, nakon toga se izviđač ponovno budi i vraća se u prednost od pogodaka prednosti i susret mirno privodi kraju te slavi pobjedu rezultatom 30:34.

Izviđač su do pobjede vodili Kos s devet, Vukšić sa sedam te  Jozinović sa šest postignutih pogodaka. Na drugoj strani u redovima Borca najbolji su bili Puljizović sapet dok su Slavuljica i Vučićević dodali po četiri pogotka.