Rukometašice iz Gruda uvjerljivo nadigrale Krivaju

Grude Krivaja
HŽRK Grude

Rukometašice Gruda u 20. kola Premijer lige BiH ugostile su ŽRK Krivaja iz Zavidovića i slavile rezultatom 42:27 (19:13).

Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri u kojoj su se ekipe izmjenjivale u minimalnom vodstvu sve do rezultata 5:5. Tada su Gruđanke prvi put napravile dva pogotka prednosti, nakon čega se ta prednost lagano povećavala do konačnih +6 na poluvremenu (19:13).

U drugo poluvrijeme domaća ekipa ulazi puno dogovornije i ozbiljnije i nastavlja s povećanjem prednosti tako da je došlo do dosta izmjena u sastavu, ali to nije dovelo do smanjenja razlike koja je na kraju iznosila 15 golova (42:27).

Čestitke Gruđankama na pobjedi, a gošćama iz Zavidovića na korektnoj igri. U sljedećem kolu rukometašice Gruda gostuju u Mostaru kod ekipe Zrinjskog, navedeno je u priopćenju kluba iz Gruda.