FOTO  POČELE PRIPREME U prijateljskoj utakmici Katarina bolja od Lokosica

Prijateljska utakmica Lokomotiva - Katarina

U dvorani u Sjevernom logoru u Mostaru, odigrana je prijateljska utakmica ženskog rukometa u okviru koje su se sastale ekipe 'Lokomotive' i 'Katarine'.

Ovo je bila prilika za trenere obje momčadi da daju priliku svim igračicama, te da se uvjere tko će konkurirati za prve timove u nastavku sezone. Naravno, ovo je tek prva pripremna utakmica, te će se igrački kadar obje momčadi dokazivati i protiv narednih nekoliko protivnika.

U današnjoj utakmici bolja je rezultatski bila ekipa 'Katarine'. Krajnji rezultat je bio 25-28 (poluvrijeme 14-16).

Kada su u pitanju strijelci, kod domaćih su se najviše istaknule Sajra Šuta sa devet i Azra Letić sa osam golova. Kod 'Katarine' najučinkovitije su bile Stjepanović sa 11 i Marić sa 10 zgoditaka. Inače, nastavak natjecanja u ligi nastavlja se u ožujku.