Nakon moćnog Kiela pao je i moćni PSG!

liga prvaka u rukometu, PPD Zagreb, RK PPD Zagreb, rukomet, RK PPD Zagreb, RK PPD Zagreb, PSG, rukomet, PPD Zagreb
Nakon moćnog Kiela, još jedan europski velikan nije izdržao pakao Arene. Strašna momčad PSG, teška čak 15 milijuna eura godišnje (za usporedbu, Zagreb ima godišnji budžet oko 1,5 milijuna), skuplja od mnogih europskih nogometnih klubova, došla je u Zagreb u najjačem sastavu. Thiery Omeyer na golu, Honrubia i Abalo na krilima, Vori i Gunarson na crti, Hansen, Narcisse, Bojinović, Accambray, Barachet, rukometni je dream team koji je u Zagreb došao po već unaprijed upisana dva boda, protiv jedne mlade, potencijalom moćne, ali iskustvom ipak limitirane momčadi.
Na kraju smo ipak gledali dramu. PSG je dvije minute prije kraja stigao na samo gol zaostatka, ali ključni pogodak zabio je tada Vuglač za 25:23.

Treba reći i da je trener Vujović sjajnim vođenjem utakmice i pravodobno pozvanim minutama odmora razbijao ritam gostiju i odveo svoju mladu momčad do velike pobjede.

Kod gostiju je najraspoloženiji bio Narcisse sa šest pogodaka, Hansen je dodao tri, a Vori tek 1.

Zagreb sada ima 8 bodova, odnosno četiri pobjede i četiri poraza i na korak je do plasmana u osminu finala. Do kraja najtjecanja po skupinama PPD Zagreb 14. veljače dočekuje španjolsku La Rioju, a u zadnjem kolu, 22. veljače, gostuje kod posljednjeplasirane ekipe, makedonskog Metalurga.

PPD Zagreb: Ivić (14 obrana), Stevanović; Mihić 1, Brozović 1, Stepančić 2, Čorić, Šebetić 2, Raković 1, Horvat 5, Šušnja, J. Valčić 4, T. Valčić, Mandalinić 2, Obranović 5, Vuglač 1, Kovačević 1

Paris Saint-Germain: Annonay, Omeyer (8 obrana); Melić 2, Accambray 1, Vori 1, N'Diaye, Barachet 2, Gojun, Gunnarsson 2, Abalo 3, Hansen 3, Narcisse 6, Honrubia 2, Kopljar, M'Tima 2, Bojinović