VIDEO  Pogledajte majstoriju Luke Sutona kojom je svoju momčad doveo korak do naslova prvaka Hrvatske

MNK Novo Vrijeme

Kako smo već i pisali, momčad MNK Novo Vrijeme plasirala se u polufinale doigravanja za prvaka Hrvatske gdje će se za naslov prvaka boriti s ekipom Pule. Makarani su u trećem odlučujućem susretu koji se igrao u Omišu u majstorici svladali aktualnog prvaka MNK Olmissum te tako klub iz Omiša nakon dvije godine skinuli s trona.

Čovjek odluke bio je Mostarac Luka Suton.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 1:1, Suton je u 24. minuti utakmice izveo pravu malu majstoriju. On je primio jednu loptu okrenut leđima protivničkom vrataru, okrenuo svog čuvara Perišića i loptu zakucao pod gredu što je bilo neobranjivo za domaćeg vratara. U tim trenutcima zavladala je erupcija oduševljenja na gostujućoj tribini.