Luka Suton odveo Makarane u finale doigravanja prvenstva Hrvatske

MNK Novo Vrijeme-Apfel, MNK Olmissum, Futsal
Novo Vrijeme

MNK Novo Vrijeme iz Makarske drugi je finalist doigravanja za prvaka Hrvatske. Makarani su večeras u trećem odlučujućem srazu s Olmissumom koji se večeras igrao u Omišu slavili rezultatom 1:2 te tako u ukupnom rezultatu (2:1 u pobjedama) prošli u završnicu.

Domaći su poveli već u 14. minuti, a strijelac je bio Kustura. I kada se očekivalo da će Omišani s prednošću otići na odmor, 22 sekunde prije zvuka sirene pogodio je Brazilac Paulinho.

U nastavku Makarani ubrzo dolaze do preokreta. Luka Suton je lijepo okrenuo Perišića i pogodio za slavlje gostiju koje su do kraja utakmice uspjeli sačuvati na radost svojih navijača.

Olmissum je ovim porazom nakon dvije godine 'skinut' s vrha Hrvatske, a Makarane u finalu očekuje odlična momčad Pule koja je u polufinalnoj seriji s 2:0 u pobjedama bila bolja od dubrovačkog Squarea.