UZ SVE ŠKOLSKE OBVEZE Sestra i brat Ćurković iz AK Brotnjo nastavljaju briljirati

Anna Ćurković

Proteklog vikenda članovi Atletskog kluba Brotnjo nastupili su na dva međunarodna natjecanja.

U nedjelju 4. 2. 2024. godine u Beogradu se održavalo prvenstvo Balkana u dvorani za juniore/ke U20 gdje je Anna Ćurković u skoku u Dalj osvojila odlično drugo mjesto i još jednu veliku medalju.

Anna je skokom od 6.02 već u prvo seriji osigurala medalju. Anna je bila jedna od najmlađih sudionica ovoga prvenstva s nepunih 18 godina.

Dan ranije u subotu održao se međunarodni atletski miting u Zagrebu. Luka Ćurković je također bio odličan, gdje je u disciplini skok u dalj pobijedio s rezultatom od 7.57m.

Luka već sljedećega vikenda nastupa na seniorskoj Balkanijadi, gdje će zajedno sa svojim trenerom Bojanom Ubiparipom biti dio Hrvatske reprezentacije.
Balkansko prvenstvo je na rasporedu 10. 2. u Isanbulu, Turska.