MNK Hercegovina doznala protivnika u finalu Kupa BiH

Bubamara Cazin Radnik
Bubamara Cazin

Igrači KMF Radnik Bijeljina plasirali su se u finale futsal Kupa Bosne i Hercegovine. Aktualni prvak BiH u gostima je pobijedio odličnu ekipu Bubamare u Cazinu rezultatom 3:5.

Poveli su gosti iz Bijeljine već u 3. minuti kada je mrežu gostiju pogodio Mirko Marinković. Već dvije minute kasnije na semaforu je pisalo 0:2. Ovaj put precizan je bio Denis Isanović.

S tim rezultatom otišlo se i na odmor.

Početkom nastavka, točnije u 22. minuti, domaći su preko Sejada Ibrišimovića smanjili prednost gostiju.

No, pet minuta kasnije Radnik preko Isanovića ponovno odlazi na dva pogotka prednosti, da bi u 30. minuti na 1:4 povisio Stefan Rakić.

U 32. minuti za domaće pogađa Igor Oredkar. Radost i nada domaćih kratko su trajali. Već minutu kasnije Mirko Marinković je postigao svoj drugi pogodak za 2:5.

Konačan rezultat postavio je Igor Osredkar koji je po drugi put precizan bio u 38. minuti.

Radnik je tako izborio finale, a tamo ga čeka MNK Hercegovina. Podsjetimo, Širokobriježani su prošli tjedan u polufinalu izbacili Željezničar na Pecari.