FOTO/VIDEO  Zrinjski svladao Croatiju, odlični Šošić postigao hat-trick

Zrinjski Croatia Zmijavci

Nakon što je odgođen nedjeljni mostarski derbi između Zrinjskog i Veleža, 'Plemići' su kako bi ostali u natjecateljskoj formi, danas odigrali prijateljski susret. Gost pod Bijelim Brijegom tako im je večeras bila momčad Croatije iz Zmijavaca.

Slavili su nogometaši Sergeja Jakirovića rezultatom 4:1. Tri pogotka je postigao večeras odlični Madžid Šošić (24., 25, 45.), koji je iz Hajduka stigao na posudbu iz Hajduka, dok je igrač gostiju Nikola Šalinović jednom zatresao vlastitu mrežu. Jedini pogodak za Croatiju postigao je  Petar Bašić-Šiško (68.).

Trener Zrinjskog večeras je dao prigodu sljedećim igračima:

PRVO POLUVRIJEME: Soldo, Tičinović, Jakovljević, Bošković, Čoko, Vazda, Zlomislić, Malekinušić, Šošić, Šipovac, Mašić

DRUGO POLUVRIJEME: Stanković, Vrankić, Bošković, Barišić, Bekić, Savić, Jajalo, Bašić, Kamenar, Gadže, Prskalo