FOTO  Zrinjski slavio protiv Neretvanca, debitirali Bojo i Janković, lijep pogodak mladog Šakote

Zrinjski - Neretvanac

U prvom pripremnom susretu nogometaši Zrinjskog danas su u Međugorju svladali Neretvanac rezultatom 2:1.

Do prednosti je ipak prva došla momčad Neretvanca. U 25. minuti nakon jedne izgubljene lopte na sredini terena nogometaša Zrinjskog, ona dolazi do Patrika Bošnjaka. Njegov prvi udarac brani Kukić, ali iz drugog pokušaja Bošnjak je šalje u mrežu. Nije Bošnjak želio slaviti pogodak iz poštovanja prema svom klubu.

Do poravnanja Zrinjski dolazi u 38. minuti. Nakon jednog kornera, lopta dolazi do mladog Šakote koji je zakucava pod gredu vratara Katića.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

U nastavku, Zrinjski u prednost dolazi u 60. minuti. Loptu na 20-ak metara od gola dobiva Karlo Kamenar i po zemlji uz samu vratnicu šalje je u mrežu Neretvanca.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je utakmica završena pobjedom 'Plemića'.

Valja reći kako su danas za Zrinjski debitirala i dva nogometaša koja su se 'Plemićima' priključila ovaj tjedan, a to su Petar Bojo i Niko Janković nogometaš Dinama koji je u Mostar stigao na posudbu.