VIDEO  Zrinjski se pobjedom oprostio od svojih navijača

U posljednjoj prvenstvenoj utakmici pred svojim navijačima mostarski Zrinjski večeras je na svom stadionu pod Bijelim Brijegom svladao Leotar rezultatom 1:0, a jedini strijelac bio je Karlo Kamenar.

Zrinjski je prvi put zaprijetio 26. minuti. Pokušao je najprije Jukić, a zatim i Janković no Puletić je to zaustavio.

U 35. minuti Bašić je iz slobodnog udarca pucao preko gola. U 39. minuti tukao je dobro iz slobodnog udarca Nemanja Bilbija, a Puletić to odbija u korner.

U nastavku ponovno dominacija Zrinjskog. Pucao je u 55. minuti Šipovac, ali Puletić i to brani. Minutu kasnije pokušao je lobom Tičinović, ali lopta odsjeda na gredi.

U 77. minuti najbolja prilika za Leotar. Pucao je iz slobodnog udarca Perišić, ali i on pogađa gredu.

Četiri minute prije kraja susreta ipak pogodak. Janković je dobro uposlio Kamenara koji pogađa za nova tri boda 'Plemića'.

U posljednjem kolu Zrinjski će u goste kode Rudara, dok će Leotar na svom terenu dočekati Tuzla City.