VIDEO  Zrinjski poražen od Junaka, za Plemiće nastupio najbolji strijelac Jadrana iz Ploča

Nemanja Bilbija
HŠK Zrinjski

Nogometaši Zrinjskog danas su u drugom kontrolnom susretu u sklopu priprema u Međugorju poraženi od Junaka iz Sinja.

Slavili su igrači Junaka rezultatom 1:2. Poveo je Zrinjski u 40. minuti utakmice preko Nemanje Bilbije.

Samo dvije minute kasnije Junak dolazi do izjednačenja, a strijelac je bio Seo. Do pobjede je Junak došao u 74. minuti utakmice kada se pred Varvodićem najbolje snašao Leo Andrić.

Sergej Jakirović i danas u dva poluvremena na teren poslao dvije različite ekipe. Tako su utakmicu Plemići počeli u sastavu;  Brkić, Ćorluka, Jakovljević, Gačić, Ibanez, Bošković, Trebotić, Filipović, Bilbija, Sahiti, Mašić.

U nastavku je pak novi trener Zrinjskog na teren poslao sljedeću jedanaestoricu; Varvodić, Kordić, Magdić, Krešić, Vukoja, Enin, Arežina, Marušić, Božić, Juranović, Kalfić.

Valja reći kako je napadač Abel Kalfić koji je danas nastupio za Zrinjski u jesenskom dijelu sezone bio prvi strijelac Jadrana iz Ploča koji je osvojio jesenski naslov, a otkuda su u ovom prelaznom roku u Zrinjski stigli Anđelo Kordić i Ivor Krešić.