FOTO  Uvjerljiva pobjeda Mostar SG Staklorada nad Salinesom

Mostar SG Staklorad , salines

Bolju igru domaći tim kunisao je s tri pogotoka tijekom prvog poluvremena, od kojih su po jedan postigli u prvoj i posljednjoj minuti, a strijelac je u oba navrata bio Vladan Vesić. Uz nekoliko dobrih prilika koje su propustili do pauze, domaći su u 9. minuti postigli svoj drugi pogodak, a strijelac je ovog puta bio kapiten Marijo Aladžić.
I u drugom poluvremenu na terenu je bila ista slika, a mnogo bolju igru Mostarci su krunisali golovima Aladžića u 24, a zatim i Babića nakon sjajne asitencije Pavlovića u 28. minuti.
Dvorana USRC Midhat Hujdur - Hujka.

Gledatelja: 100.

Suci: Zoran Sofrenić (Bijeljina), Goran Ilić (Doboj) i Danijel Mijatović (Bijeljina).

Delegat: Damir Knežević (Livno).

Strijelci: 1:0 Vesić (1), 2:0 Aladžić (9), 3:0 Vesić (20), 4:0 Aladžić (24), 5:0 Babić (28). Žuti kartoni: Imširović (Salines).

Mostar SG Staklorad: Galić, De Souza, Aladžić, Bošković, Hrkač, Memić, Pavlović, Babić, Vesić, Kahvedžić, Radin, Gosto, Džemić i Šikalo.

Salines: Hodžić, Isanović, Ma.Ramić, Marinković, Me.Ramić, Avdić, Imširović, Muratović, Pranjić, Jusić, Divković i Brđanović.