VIDEO  TREĆA POBJEDA ZRINJSKOG Mašić odličan u pobjedi Plemića, Ivan Brkić nakon dugo vremena stao na vrata

Igrači Zrinjskog slavlje

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su i treću pobjedu u sklopu ljetnih priprema it jednako toliko susreta.

Bolji su danas igrači Mladena Žižovića bili od ekipe GOŠK-a u Gabeli rezultatom.

Na teren je Žižović poslao sastav: Brkić, Ćorluka, Bekić, Lovrić, Radoš, Enin, Bošković, Bašić, Čoko, Imeri, Mašić.

Poveo je Zrinjski u 20. minuti. Odlično je Ćorluka ubacio za mladog Mašića koji šalje loptu u mrežu GOŠK-a.

Odličnu prigodu Mašić je imao u 30. minuti, no njegov udarac nogometaši GOŠK-a blokirali su u zadnji tren.

No, zato u 43. minuti danas odlični Anes Mašić postiže svoj drugi pogodak na utakmici. Ovaj put uposlio ga je mladi Gabrijel Čoko. Rezultatom 0:2 odlazi se na odmor.

U nastavku nismo vidjeli puno prigoda. Valja tek izdvojiti udarac Asima Zeca nakon dodavaja Lucha Ibaneza, no njegov udarac odlazi pokraj vrata.

U 73. minuti jedanaesterac za GOŠK. Siguran izvođeč je Korniev, koji smanjuje na 1:2.

U 77. minuti lijepo je zaprijetio Filip Arežina, no, vratar GOŠK-a još ljepše brani taj udarac.

U 85. minuti Bilbija odlično puca s više od dvadesetak metara, no lopta pogađa gredu.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i Plemići zasluženo nose pobjedu i u trećoj pripremnoj utakmici. Prisjetimo se igrači Mladena Žižovića na Kupresu su svladali Krupu, u Međugorju Croatiju iz Zmijavaca te danas GOŠK u Gabeli.