FOTO/VIDEO  Sarajevo bolje od Posušja na Mokrom Docu

HŠK Posušje FK Sarajevo
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje danas su  okviru 2. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine poraženi na domaćem travnjaku od Sarajeva rezultatom 0:2.

Prvi pogodak za Sarajevo postigao je Cmiljanić u 39. minuti susreta na asistenciju Dupovca.

Do drugog pogotka igrači Gorana Sablića stigli su u 71. minuti. Palić je pucao glavom nakon kornera, a u velikoj gužvi pred golom domaćih Ljubić je nespretno loptu poslao u vlastitu mrežu u 71. minuti.

Imali su i domaći danas svojih prigoda preko Lauša, Landeke i Vukoje, no mreža Sarajeva je ostala mirovati.

Kažimo kako je ovo drugi prvenstveni poraz Posušja, nakon što su prošlo kolo izgubili na gostovanju kod Veleža. S druge strane Sarajevo je upisalo prva tri prvenstvena boda, nakon poraza na startu prvenstva od Tuzla Cityja na domaćem terenu.