VIDEO  Široki ispustio pobjedu u 90. minuti

NK Široki Brijeg, rudar prijedor
FK Rudar

Nogometaši Rudara iz Prijedora i Širokog Brijega danas su podijelili bodove odigravši svoj susret rezultatom 1:1. Imali su Širokobriježani prednost sve do posljednje 90. minute, a onda je Amoah pogodio za veliko slavlje domaćih i vrijedan bod.

Prvo poluvrijeme je odigrano bez pogodaka iako su obje momčadi imale svoje prigode. Najprije su ozbiljno za Široki Brijeg zaprijetili Jurilj i Lukić, no mreža je ostala netaknuta. U 31. minuti opasno je zaprijetio Santos, no ni domaći nisu uspjeli doći do pogotka.

Mreža se trese prvi put u 60. minuti. Jurilj je asistirao Ikiću, a ovaj pogodio za vodstvo gostiju.

Domaći su mogli do poravnanja u 70. minuti susreta. Amoah je pucao, ali njegov udarac brani Miškić. Široki je pobjedu mogao potvrditi u 78. minuti. Vukoja je dodao za Jurilja, ali napadač Širokog to ne uspijeva pretvoriti u pogodak.

Kazna stiže u 90. minuti, kada na asistenciju Santosa Amoah trese mrežu gostiju za radost domaće momčadi i veliki bod.

Široki Brijeg tako nakon dva odigrana kola ima dva boda, dok je Rudar upisao svoj prvi bod.